Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani jó hajápoló...

Tudnátok ajánlani jó hajápoló terméket vagy házi praktikát?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy nagyon száraz a hajam mivel festetem és vasalom is. Viszont ha egészségesebb lenne akkor nem vasalnám rendszeresen csak hát így azt vettem észre hogy sokkal jobban kezelhető ha ki van vasalva amúgy nem roncsolnam a hajam a vasalassal. Próbáltam már azt hogy előbb a balzsamot teszem fel rajta hagyom majd megmosom a hajam samponnal. Egyszer kétszer tényleg érezhetően puhább lett a hajam tőle de ennyi. Aztán próbáltam a tojásos mézes pakolást az se segített sokat. Kérlek titeket segítsetek kitalalni mit kéne csinálnom.

2018. júl. 20. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Tojásos pakolás esetén csakis a tojás sárgáját szabad használni, mivel a fehérje az tovább szárítja a hajat. Egy tojás sárgájához adjál egy fél csomag élesztőt, és ezt tedd fel pakolásként. Eszméletlen büdös! Nylon zacskóval borítsad be, és hagyd fenn fél óra hosszat. Mindezt samponos mosással távolítsd el. Mosás után tegyél a hajadra "BALEA" hajolajat, majd úgy szárítsad meg. Nem ígérek csodákat, de jót tesz a száraz hajnak. Leginkább pedig a vasalás az, ami árt.
2018. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jót ajánlott az előző Válaszoló, én hozzátennék egyet, megpedig az oliva olajos (extra szűz) pakolást, az is nagyon szépen táplálja, de tényleg ritkitanod kéne a vasalást. No meg igyál sok folyadékot, a hidratálás nagyon fontos szerepet játszik a haj állapotában.
2018. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!