Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Személyes tapasztalatok a...

Személyes tapasztalatok a házi hajápolókkal?

Figyelt kérdés

Nektek melyik vált be a legjobban?

Én ezt stzeretném kipróbálni: Egy tojássárgáját keverjünk össze 3 evőkanál mézzel,s egy evőkanál olívaolajjal.

Ezt próbáltátok már?

Utána csak öblítsem le,vagy samponnal is újra mossam meg a hajam?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. júl. 16. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezt próbáltam, nekem bevált, fényesebb lett tőle a hajam. Utána mosd meg samponnal, akár többször is, mert egyrészt eléggé ragad, másrészt a tojásnak elég erős szaga van. Nekem minimum 2 mosás kell utána, hogy kijöjjön a hajamból.
2013. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem váltak be. Egyedül a kókuszolaj önmagában használva. Próbáltam tojássampont, ecetes öblítést, diós öblítést, teás és sörös öblítést, de mindegyiknek volt valami hátulütője.
2013. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tojásos dolgok sajna nem váltak be.

Az olíva és az argán vált be nekem önmagukba használva.

amúgy igen most meg samponnal utána, és ha tojást teszel bele ne legyen túl meleg a víz amivel öblíted, mert megfő :)

2013. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

csak ricinusolajat kenek a fejemre heti egyszer.


de igazából egy alapban élettelen testrészre nem sok értelme van rákenni a dolgokat :D legjobb ha az étkezéseddel varázsolod széppé a hajad ^^

2013. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az étkezésemre nagyon odafigyelek,próbálok minél változatosabban táplálkozni,semmi fehér lisztes,cukros étel/üdítő. Csak most növesztem a hajam,és azért szeretnék több figyelmet fordítani rá,bár szerencsére alapból dús,nem vékonyszálú,nem hullik,de szeretném megőrízni az egészségét. :)

Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2013. júl. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!