Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan ember mint én? :I

Van olyan ember mint én? :I

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, eléggé fura az életem, mert:

Szeretem a magányt sokszor, de mikor egyedül vagyok akkor már arra vágyok,hogy valaki ottlegyen mellettem aki meghallgat és támogat stb. Szeretek mindig más stílusú zenét hallgatni ( esténként inkább szomorúbbat, napközbe vidámabbat, szóval amilyen a környezet olyan hangulatom van és olyan az izlésem mindenhez), például mostis, nézem a csillagokat cigizés közben és azt képzelem el hogy milyen jó lenne itt egy társ aki meghallgatna, zenét hallgatnék vele és nézni a csillagokat.., de az a baj hogy senki olyan ismerősöm, "barátom" nincs aki olyan lenne mint én. Eléggé zavar ez engem. Mindennap mintha más ember lennék mert egyik nap rossz kedvem van másik nap meg vidám (vagy reggel rosszkedv, napközbe jobb kedv, este megint rossz kedv, de ez mindig más) szóval most magányos vagyok, vagy mi a gond velem ? Ti is hasonlóak vagytok mint én ? :I


2018. júl. 20. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég keveset írtál ahhoz hogy tudjuk mitől vagy más mint a többiek.
2018. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eléggé zárkózott vagyok, de mégis sokszor úgy érzem hogy kiakarok menni bulizni, mihelyt kihív esetleg valaki akkor nemnagyon van kedvem mert idegenek közé nemakarok menni, mert úgy érzem hogy engem bámulnak, rólam beszélnek, stb.. szeretek feketében járkáni meg nem szeretek mégse 80 fajta ruhát venni mert abban érzem magam jól amit felveszek, pl van egy pulcsim amit mindig hordok,( mosom rendesen, van más ruha is de én mégis ezt az egyet hordom a legtőbbet), Nemszeretek nagyon új emberekkel ismerkedni, mert félek vagy izgulok, Nemtudok miről beszélni velük, a lányokkal meg főleg ez a helyzet. Szeretem a retro, chill, vaporwave, stbstb, stílusú zenéket, szeretek mesét,animét nézni, aghh mennyi mindent írhatnék még.
2018. júl. 20. 22:45
 3/7 anonim válasza:
mintha én írtam volna😅😅 19l
2018. júl. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem nem vagy más. a tinik egyik fele tényleg elissza az agyát meg minden hétvégén valami bulikába rángatózik ótvar zenére,a másik fele meg csak akarja de "tinidepije" van szóval csak álmodozik róla mint te. mondanom se kell mindkettő gáz, de legalább az előbbi csoport nem képzeli azt hogy ő milyen különleges, mert ő csak akarja ezeket de nem teszi meg. cigizni meg nem menő, nyugodtan leteheted (ps senki se ülne melléd "nézni a csillagokat" miközben azt a szrt tolod). zenei ízlés még mindig nem tesz senkit se különlegessé, egy normális embernél alap hogy nem ócska popot hallgat csak hanem minimum mindenből egy kicsit. a fekete meg jó szín, és mindenki hordja. átlagban a nők is minden életkorban már csak azért hogy karcsúsítsa őket. próbáld ki azt a fura elfoglaltságot amit úgy hívnak olvasás. akkor már egy kicsit közelebb leszel a "különlegeshez", aminek gondolod magad.
2018. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A cigarettát is azért kezdtem el szívni,mert úgy érzem hogy legalább így már jobban nézek ki minhogy ha csak állnák egyhelyben miközben a többek elvannak körülöttem. Nem szoktatott rá senki hanem magamtól elkezdtem szívni, rossz kedvem volt már magyon és már és elkezdtem ezért szívni ezt a sz*rt. Köszönóm a válaszokat.
2018. júl. 21. 21:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Hibákért bocsi :I
2018. júl. 21. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Nekem is hiányzik egy társ, aki olyan mint én, megért engem és nem ítélkezik, aki mellett önmagam lehetek.


És a negyedik válaszolónak mondanám, nem érezzük magunkat különlegesnek, csak különbnek, mert a körülöttünk lévők mind egyformák és az tűnik nekünk elfogadottnak, amit ők tesznek, mi meg ugye nem ilyenek vagyunk. Én személy szerint nem álmodozom arról, hogy én is elmennék bulizni vagy hasonlók, mert én egyenesen undorodom az ilyen dolgoktól.

2018. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!