Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Majonézessüti nevű felhasználó kérdése:

Szóval gondolom sokan ismeritek a tini nindzsa teknőcöket a kérdésem az hogy ugye ennek van egy 2012es változata ebből már 5 évadot csináltak lesz e belőle 6. évad?

Kérdések hasonló témákban: 2012, 6. évad, Tini Nindzsa Teknőcök, remélem lesz

2018. júl. 23. 15:35  Privát üzenet  

A válasz

A 2012-es Tini Nindzsa Teknőcökből az 5. évad az utolsó, nem készül belőle több.

Egyébként most szeptembertől indul az új Tini Nindzsa-sorozat, a Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles (azt sajnos nem tudom megmondani, hogy Magyarországon mikortól lesz látható).

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. júl. 23. 19:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyetértetek azzal, hogy nem is kell feltalálni a rák ellenszerét, mert így is sokan vagyunk a földön? Én teljesen felháborodtam, amikor nekem ezt mondta valaki. Az emberekben nincs együttérzés?
Tudtok budafok kornyeken automosot ahol megcsinaljak nekem a kocsit szepre? Es nincsenek tul sokan mert mar kb 3 ban volta es mindegyik tele volt .
Szeretnek Ausztriaba elkezdeni dolgozni futarkent, rengeteg hirdetest lattam allashirdetesnel hogy sokan azt irnak nyelvtudas nelkul is varjak a jelentkezoket?
Tesóm a szék alá törli a fikáját. Már másnál is megfigyeltem ezt. Nagyon undi. Sokan csinálják ezt? Miert nem lehet akkor már zsebkendőbe?
Mi lehet az anime címe?
A ninja gaiden 2-vel még sokan xbox live-oznak?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!