Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egészségbiztosítási igazolvány...

Egészségbiztosítási igazolványt, megkaptam, de elírtak benne valamit, lehet ebből később problémám?

Figyelt kérdés
Megkaptam a volt munkáltatómtól, a rózsaszín igazolványt,minden jó rajta, csak az anyja nevéhez más embert írtak, ebből később lehet probléma, vagy nem kötnek bele? Vagy intézkedni kell feltétlenűl, hogy kijavítsák? Én otthon átírhatom?

2018. júl. 23. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Laikusként írok, a logikára támaszkodva:

Mivel két egyforma nevű embert, az anyja neve után szoktak megkülönböztetni, - pláne ez egy igazolvány, amit hosszú ideig kellene használnod - én amondó lennék, intézkedni kellene, hogy a volt munkáltató kijavítsa!

Saját átjavítás - szerintem - okirat hamisítást meríti ki.

2018. júl. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!