Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kollégiumi élet? Szerintetek...

TumTaker kérdése:

Kollégiumi élet? Szerintetek milyen? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most fogok 1. kollégiumba menni/költözni!El tudnátok nekem mondani hogy milyen a kollégium avagy hogy zajlik egy normális napotok?Eléggé izgulok ez miatt és nagyon érdekel a téma :) Válaszokat előre is köszönöm :)

2018. júl. 23. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Van annak egy feelingje, hogy úgy dugod a csajt, hogy melletted a három szobatársad is épp dugja a csaját...
2018. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd meglátod. Szokni kell egymás lábszagát. Szó szerint és átvitt értelemben is. Jó, mert szerezhetsz barátokat akik közel lesznek, ugyanakkor nehéz, mert nem lesz hova menni, amikor egyedül szeretnél lenni.
2018. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2:Köszi a választ :D
2018. júl. 24. 10:26
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom mit csinálnék a kollégium nélkül, pedig én is kételyekkel mentem oda, féltem attól hogy nem fogom bírni. Nagyon sokat segít a tanulásban, motivál az hogy együtt tanulunk, fel tudom tenni a kérdéseimet a felsőbbéveseknek. Plusz az egyetemi barátaim 99%-a a koliból van:) Ami negatívum, az tényleg az hogy nem igazán van lehetőséged egyedül lenni, amire azért néha szüksége van az embernek
2018. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha igénytelen vagy más módon nem a szobatársad akkor rossz, ha jófej a szobatársad akkor jó.


Sok helyen sokszor voltam kolis, szegeden pl. a legigénytelenebb koliban szokás mások előtt szexelni, normálisabb helyen nem szokás.

2020. okt. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mármint, szegeden van egy köztudottan igénytelen kollégium, ott szokás.
2020. okt. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!