Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok légyszi mondani jó...

Tudnátok légyszi mondani jó tinisorozatokat/filmeket? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sorozatról:

Egyszerűen nem találok igazán jó tiniknek való sorozatokat. Ez így zavar. A 13RW kivégeztem a Riverdale- t már unom. A Skam- hez hasonlóakat szeretnék találni, mert az rohadtul tetszett.


Filmek:

Igazából imádom a Disney Channelen futó filmeket, csak keveset találok ebbeől is. Feltudnátok sorolni ilyeneket (is)?

pl: Rádiós-láz,Csere



A válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 24. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Filmet tudok ajánlani: Pomponsrácok címmel. :) - romantikus, vicces.

Aztán a Mike és Dave - kicsit fárasztó (számomra), de nagyon vicces. :)

2018. júl. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Ezeket a filmeket én is nagyon szeretem. Nem tudom hogy ezeket láttad-e, de azért írok párat . Pl: Utódok, Tengerparti Tini Mozi, Korlátok Nélkül, Hajmeresztő nap, Nagy pályás kiskutyák.

Ezek mind tiniknek való filmek, és a Disney-n mentek.


De vannak ehhez hasonló filmek és ezek is nagyon jók.

A Koszorúslányok Bosszúja, Menedék, Talajfogás, Karácsony Kis Szépséghibával, Én és a hercegem.(Ezeket megtalálod a youtube-on)


Nem tudom milyen sorozatokat szeretsz, de néhányat írok:

-Gossip Girl, Vámpírnaplók, PLL, Gyűrűk Ura.


Remélem tudtam egy kicsit segíteni!

2018. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tini sorozat: Pretty Little Liars (hasonló, mint a Riverdale, de ezerszer jobb, hidd el), Skins, Shameless, ha bejönnek a misztikusabb sorozatok akkor ajánlom a Stranger Things-et.

Filmből a Disney-n a Korlátok nélkül volt a kedvencem, de ha romantikusat szeretnél, akkor én legutóbb a Nap nap utánt néztem meg. Hirtelen csak ennyi jutott eszembe.


Remélem segítettem. :)

2018. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!