Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bevállalható szerintetek...

Bevállalható szerintetek Nyíregyháza-Debrecen ingázás munkába? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
A debreceni állomástól még 40 percet kell gyalogolni, a fizetés a garantált bérminimum. Olykor rendkívüli munkavégzés is lehetséges, túlórát nem fizetnek, max csúsztatás van.

#fizetés #munka #Debrecen #Nyíregyháza #kihasználás #távolság #ingázás #túlóra #rendkívüli #Hát nem tudom meddig bírom még de ha nem megyek éhendöglök az biztos
2018. júl. 25. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
gari bérminimumért nem.
2018. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vállald el, kezdetne/ugródeszkának nem rossz!
2018. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész busszal, villamossal, trolival?
2018. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én minimálbéres fizetésért csináltam hasonlót, ráadásul 12 órában. Szerintem kibírható.
2018. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kb. 15 éve csinálom a fordított irányt, Debrecenből Nyiregyre minden nap. Simán kibírható, ha valaki hát én tudom. Pár hónap alatt úgy megszokod hogy már fel se fog tűnni. Az első 8 évet én is busszal-vonattal nyomtam le, ma már kocsival járok.

Viszont csak akkor vágj bele, ha van kilátásod feljebb lépni a cégnél, hosszú távon minimálbérért nem éri meg. Ha Nyiregyen 20 percet számolsz kimenni az állomásra, 10 perc tartalékot, 45 perc a vonat (30 az IC), utána 40 perc gyalog a munkahely, este pedig ugyanez vissza, hozzászámolva napi átlag 10 perc késést ami mindig van, akkor ott vagy hogy 8 óra munkáért utazol minimum 240 percet, azaz 4 órát, amit persze senki nem fizet ki. És a 4 óra nagyon a minimum, jellemzően inkább 5 óra lesz, mert sokszor fogod pár perccel lekésni a vonatodat és várhatsz egy órát a következőre, illetve a késéseket is nagyon óvatosan számoltam az átlag 10 perccel, heti egyszer-kétszer bele fogsz futni 30-45 perces késésekbe.

Összességében azt mondom hogy minimálbérért felejtős, kivéve ha van előrelépési lehetőség. Illetve fontos hogy egyedülálló legyél, mert családdal ez semmilyen körülmények között nem kompatibilis.

Ezzel együtt nekem például bejött, én az elején a minimálbért sem kaptam meg, ma a cég második embere vagyok 400 fölötti fix nettóval és cégautóval, telefonnal, korlátlan üzemanyaggal. Szóval ha ígéretes a cég akkor belevághatsz, mintegy befektetésként tekintve a kezdeti minimálbéres időket. De a családod, ha van, rá fog menni.

2018. júl. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!