Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Borii2 kérdése:

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta rágom a körmöm,sokszor próbáltam leszokni, de nem megy. Ez mostanra odáig fajult, hogy a jobb hüvelyk- és mutatóujjamon a köröm helyén már több a bőr mint köröm. És ez nem vicc, nem kell sok és egyáltalán nem lesz rajtuk köröm. A legtöbb lánynak hosszú körme van és nagyon rossz érzés, hogy nekem meg kb fél centi(vagy annyi sem). És mikor kérdezik, hogy mi történt, mindig ki kell találnom valamit...

2018. júl. 27. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagy, ezért csináltasd meg körmössel. Nem kell műköröm, elég a gél lakk. Azt úgysem fogod rágni. Úgy leszoksz majd róla, hogy észre sem veszed
2018. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hosszú körmöm nem lehet, mert zongorázok, a körmös normális méretűre is megcsinálja? És nem kínos ilyen körömmel menni? :(
2018. júl. 27. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kínos, rengeteg ilyen körömmel találkozik, az enyém pl. sebesre volt rágva. És rövidre is megcsinálja simán, nekem pl. nem ér az ujjbegyemnél túl, nekem sem lehet
2018. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a körmösre még még nem gondoltam. Ami még kínosabb... néha a lábammal is ezt csinálom...azzal sem kínos elmenni?
2018. júl. 27. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt körmöshöz mennél, alaposan nézd meg kihez. Nagyon nem mindegy. Úgy szakértelem, rutin, mint intelligencia.


a lábkörömmel várj, előbb a kézen legyél túl.


Arra ügyelj, nehogy rádumáljanak valami műkörömre.


járj szerencsével.

2018. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 27. 17:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudtok körmöst ajánlani Debrecenben?
2018. szept. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!