Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez a fura érzés?...

Miért van ez a fura érzés? Van rá valami magyarázat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

A problémám a következő: amikor alváskor a bal oldalamra, vagy hasra fekszem, a bal oldalamon a derekamtól a csípőmig (szinte) mindig elindul egy "csikizős érzés", és addig "csinálja", amíg a jobb oldalamra nem fekszem (alapból nagyon csikis vagyok, szinte ha hozzámérnek, már ütök, vágok). Borzalmasan idegesítő, emiatt már nagyon nem szeretek a jobb oldalamon aludni, mert egy idő után kényelmetlen.


Tudom, ez nagyon hülyén hangzik, lehet kissé értelmetlen is, de engem nagyon zavar, nagyon rossz érzés.

Van-e erre valami megoldás? Másnak is van ilyen "érzése"?


Köszönöm a válaszokat:)



2018. júl. 29. 18:36
 1/3 anonim válasza:
Ötletem sincs mitöl lehet neked ez az érzés veéem ilyen még soha életemben nem fordult előezt egy orvostol kéne megkérdezni
2018. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az orvos jó ötlet, de biztosan nem nézne normálisnak egy ilyen panasszal :"D
2018. júl. 31. 16:09
 3/3 anonim válasza:
Nekem volt ilyen..engem is iszonyatosan idegesített. Nekem az segített, hogy háton alszom el.És mostanában ha az oldalamon alszom el véletlen akkor sincs ez az érzés..de én sem tudom mitől lehet. Mindenesetre jó, hogy nem vagyok egyedül ^^
2018. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!