Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg érezni azt, ha figyeln...

Tényleg érezni azt, ha figyelnek bennünket? Mi más magyarázat lehet erre?

Figyelt kérdés
A házunk előtt parkoló autóban esténként néha egy nő szokott ülni. Telefonál, laptopozik, gondolom egy kis csöndre vágyik magában. Amikor nézem a lehúzott redőny mögül akkor nagyon sokszor az ablakom irányába néz, többször is, mintha pont rám nézne. Az íróasztal ott van az ablaknál, és nem szoktam teljesen lehúzni a redőnyt, kb. 1-2 cm-es rést szoktam hagyni, azon látok ki, és még van függöny is, a lámpa sem szokott égni, csak az ablakból szűrődik be egy kis fény. Nem kukkolom őt, csak azért szoktam nézni, mert számomra hihetetlen, hogyan láthat engem, amikor bent korom sötét van, az utcán meg világítás, de az ablak akkor is árnyékban van. Csupán ezért szoktam néha odaülni, és nem tudom elhinni, hogy az embereknek van ilyen hatodik érzékük. Ez egy kicsit természetfeletti. Szerintetek tényleg létezik ilyen?

2017. júl. 12. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Semmi természetfeletti sincs benne... csöndre vágyik, és néha elnéz a laptop képernyőről, valószínűleg ott van egy olyan pont, amire ha koncentrál, akkor kellemes érzéssel tölti el...
2017. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én észre szoktam venni ha figyelnek.

Nem tudom mi ez, sztem mindenkiben megvan.

2017. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt legjobban munkahelyen lehet megfigyelni. Mennél a budira a főnök ott áll a sarkon beszélget valakivel. Ééés mindig rám néz ha nézem őt :D szóval ha nem akarsz lebukni ne nézd azt akinél lebukhatsz mert rád fog nézni! :D
2017. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár éve láttam egy dokumentum filmet angolul, valamelyik egyetemen kísérletezgetnek és az a helyzet, hogy ez korántsem természetfeletti, vagy 6. érzék, pusztán egy olyan bonyolult dolog, amit még nem értünk teljesen...

Az agyunk elektromossággal működik, mint ilyen elektromos tereket is hoz létre, az emberek agyai pedig elenyésző mértékben, de hatással vannak egymásra... világszerte tettek ki olyan mérőberendezéseket, amik ezeket a rettenetesen csekély elektromos mezőket mérik, az olyan természeti katasztrófák, vagy brutális terrortámadásoknál, mint szeptember 11, nagy földrengések, körkörösen terjedve az egész világon felfokozódik, izgalomba jön egy minimálisan mindenki...


Tudjuk, hogy egyes madarak a föld mágneses mezejével tájékozódnak, miért ne lenne lehetséges, hogy beleszugeráljuk egymásba ha a másikat figyeljük... nekem is van rengeteg hasonló élményem... pl mikor szinte minden nap mielőtt feleségem bedugná a zárba a kulcsát, és addig nem hallom, hogy ittvan, jön egy kéztetés, hogy most kell kikapcsolnom a játékot.

És ez nagyon sokszor megtörténik és nem, nem mindennap ugyanakkor jön haza... 5-8közt totál random időpontban.

2017. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!