Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Lockerzen a legdrágább...

Ha Lockerzen a legdrágább dolgot veszem meg jelenleg (iMac 21,5 inch Computer), aminek kb 420. 000Ft az ára, kiszállítják magyarországra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
kitudja, am úgyse fog sikerülni.
2010. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
demiért nem ?:D válaszolj már :D
2010. jún. 19. 17:29
 3/6 anonim válasza:
Ha eddig tisztességesen szereztél meg minden pontot, és írtó nagy mázlid van, akkor kiszállítják. Értem ezalatt, hogy 0 kamureg, normálisan megadott adatok. Ám én valamelyik nap néztem, hogy 2500 pont csak az iMac, amit én nagyon keveslek. Szerintem mindenki rá fog szállni, és most ellentétben a többi redeemmel, ez fog a leggyorsabban elfogyni. Azért sok sikert! :D remélem sikerül valamit szerezned. majd írj :)
2010. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát vanegy pár kamu regem xP meg csináltam 20 citromail címet, mindet oda adtam egy haveromnak és ő regizett nekem, meg van kb 3-4 amit saját gépemröl regeltem, ezen kívüll meghívtam tisztességesen 3 embert :D:D
2010. jún. 22. 17:25
 5/6 anonim válasza:
állítólag egy háztartáson belül, azaz egy gépről 5 reget csinálhatsz, ami még nem számít csalásnak. Hát kitudja. Érdemes megpróbálkozni vele. :D
2010. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem :P
2010. jún. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!