Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett a Port.hu fő trolljával?

Mi lett a Port.hu fő trolljával?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés, igen, tudom. Utáltam az alakot, mint a s z art, és ahhoz képest mégis a hogyléte felől érdeklődök.


Ez a kérdés inkább a Port.hu oldalt gyakran látogató emberkéknek szól. Akik gyakran jártak oda vagy fent vannak ott, biztos találkoztak a megnevezett egyénnel. Fő jellemzői a bunkó, retardált, gyerekes viselkedés, általában rossz minőségű helyesírás, vélemények abszolút nem tisztelése, illetve bizonyos szavak abnormálisan gyakori ismételgetése (pl. ondok), illetve smiley-k eltúlzott és szintén értelmetlen használata. Ja, és egyszerű beszéd (íme egy példa: "a jó k***rva anyád ondok g****ci :DDD idióta balf******sz :DDD" stb, ilyen színvonalon). Mindig jó hamar letörölgette magát, és új kamu neveken visszatért pár óra miatt. Múltam is van sajnos vele, de ebbe most nem megyek bele. Mindegy, szerintem 10 évesnél nem lehetett több a gyerek, agyi képességeiből megítélve.


A Portot látogató emberkéket kérdezem: Tudja valaki, mi lett vele? Végre sikerült véglegesen kipenderíteni, vagy még mindig ott van, csak esetleg (valamilyen csoda folytán) megjavult és rendes stílusban ír?


Már egy jó ideje nem láttam őt felbukkanni, hál'istennek. Remélem, el lett tiltva végleg a Porttól, minősíthetetlen viselkedése miatt.


Fura kérdés igen, de érdekel. Szóval tud valaki valamit erről az alakról?


Köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 30. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Reméljük a legjobbakat!

Dicsértessék!

2018. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most már magam is láttam, ott van még, csak most már rendes stílusban ír. Még mindig ezt a "letörlömmagam-előjövök" cuccot tolja, és néha még továbbra is bunkó, de amúgy érdekes módon rendesen kommentál már, az adott témához.
2018. aug. 12. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!