Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek után érdemes szolgáltatót...

Ezek után érdemes szolgáltatót váltani?

Figyelt kérdés
Ma hivatalosan is lezárult a Telenor közép-európai leányvállalatok felvásárlása, a kérdés az, hogy valóban körmányközeli céghez kerülhet-e majd? Ha érdemes váltani akkor melyikhez érdemesebb menni? (prepaides vagyok)Meg szóltak már olyanról is a hírek, hogy "az egyetlen szolgáltató lesz, ami NEM fog otthoni szolgáltatásokat szolgáltatni"

2018. júl. 31. 20:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom az új tulajnak van egy cége az O2, ami otthoni szolgáltatást (TV, internet, vezetékes telefon)-t is szolgáltat. Lehetséges, hogy majd ide is elhozza ezeket?
2018. aug. 1. 21:41
 12/13 anonim ***** válasza:

Pasz,ezek csak találgatások.

A tulaj majd dönt,de nem hiszem hogy X hónap alatt meg lesz a kiépités.

Bár minden cég tesz ilyen igéreteket,az ügyfeleinek...

Felénk Pr-telekom,Telekom,invitel van kiépitve,város túlfelén van csak upc.

3-1be pr-telekom akciós csomag ~5600ft,60mbites nettel,1 év hűséggel.Ez volt decemberbe a legegyszerübb.(Invitel válasz mailt se küldött,telekom februárba indult)

2018. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én a pr-Telekomot nem is ismerem. Errefele a Telekom, UPC, Digi van kiépítve, bár utóbbi 2-vel nincs tapasztalatom. A UPC a Vodafone-tól bérli/bérelte a mobilhálózatát, szerintem te a Digire gondolsz. Úgy gondolom a Telenor errefelé közepesen teljesít, térerője általában félig van. Vodafonnal nem volt tapasztalatom, sokat is hallottam, hogy nem olyan jó, ezért tavaly ősszel vettem egy Telenoros SIM-et. Nekem sokkal jobban tetszik a Telenor, reklámjai is jobbak és a neve is. :) Bár utóbbi úgy is megfog változni előbb-utóbb..
2018. aug. 2. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!