Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elhagytam a személyigazolvá...

Ha elhagytam a személyigazolványom és lemásolta valaki akkor sok mindent megtudnak tudni rólam? Utánam tudnak esetleg nézni, mit dolgozok mennyit keresek stb

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 07:19
 1/1 anonim válasza:

Szia. Nem hinném hogy utánna néznének ritka arra az esély hogy valaki olyan kezébe kerül aki esetleg kirabolni készülne téged és sokra úgy sem menne ha megtudna hol dolgozol, kirúghatni se tudna hisz ö csak egy kívül álló azon a helyen. Nyílván elvitték a postára vagy a rendőrségre hogy vissza tudja küldetni a tulajdonosának.

Én is veszitettem már lakcimet igazolványomat és rá egy hónapra vissza került én hozzám.

2018. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!