Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kutyám nem fut velem. Mit...

A kutyám nem fut velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek futni a kutyámmal állandóan ugrál rám, futkározik a lábam között vagy épp elöttem. Próbáltam már pórázzal félrehúzni vagy előre küldeni, de így sem sikerült. Mit tudnátok ajánlani vagy mit rontok el?

2018. aug. 5. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kis hülye. Sétálni tud melletted egyáltalán? Ha nem, akkor irány a kutyaiskola, hogy betanísanak téged.
2018. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, sétálni szépen láb mellett megy, nem húz, nem kering összevissza, de ahogy futni kezdek kezdődnek a problémák.
2018. aug. 5. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Játszani akar, de biztosan nem azért mert nem tud futni veled, csak még nincs megtanítva neki. Ne fuss azonnal, csak sétálj gyorsabban. Vagy séta végén amikor kissé hulla, akkor.
2018. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Játéknak veszi. Határozottan magad mellé húzod, rövidre fogod. Ha viselkedik akkor megint laza lehet a póráz. Én így tanítottam meg.
2018. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. aug. 8. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!