Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, vajon tényleg...

Egy kérdező csajszi kérdése:

Mit jelent, vajon tényleg szeret, komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Nagyon jóbarátok vagyunk mindent megosztunk egymással,egész nyarat együtt töltöttük mikor találkozunk mindig átfogja a derekam és megfogja a kezem megcsókol.

filmnézés közben fogja a kezem csókolgat.

elég rég találkoztunk azt mondja hogy elege van a csajokbol mert mindegyikben csak csalódik és olyan mint egy kabalapasi járt egy csajjal és az meg rá 1hétre megtalálta az igazit és vagy már 10hónapja vagy 1éve együtt vannak. azt mondja hogy ő akkor többet érzett és nem csak úgy mint legjobb barát hanem jobban.és megkérdeztem és azt mondja hogy nemtudja mert fél hogy megint csak csalódás lesz a vége.és nagyon őszinték vagyunk egymáshoz és nemrég beszéltem vele és azt mondta

hogy nem olyan lánynak tart mint a többi hanem sokkal többnek és még a reggelit is ágyba hozná ha járnánk!ezt igy irta le és elfogadna karácsonyra is ajándékként mellettem ébredne éjszaka ölelne

Szerintetek mit akar?megérne egy esélyt hogy megprobáljuk?

segitsetek hogy mit tegyek?


2011. dec. 30. 00:04
 1/5 anonim válasza:
deédes *w* drukkolok, szal igen sztem próbáljátok meg:D 16L
2011. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te nem szereted, különben nem írtál volna ide.

Kérj időt, ő meg udvaroljon. Ha beleszeretsz komoly kapcsolat, ha nem, akkor meg legfeljebb baráti szex.

Különben te is át fogod vágni, ha megtalálod az igazit.

2011. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De szeretem csak véleményeteket akarom kikérni!

Nem akarom h csalódjon nagyon jóba vagyunk és mondom mindketten többen érzünk többet mint egy legjobb barát,tényleg nem tudja hogy mi legyen ugyan olyan helyzetben vagyunk most is,de lehet h jobb lenne ezt élőben megbeszélnünk,mert nemrég beszéltem Vele és azt kérdezte h komolyan itt akarom ezt Vele megbeszélni? és mondtam h nem .meg akkor miért irna olyanokat hogy:

és ne gondoljatok rosszra mert nemcskabulikban találkozunk!!

nekem a pia kihozza az érzéseket. hát nemtom.. többet éreztem ja. de ezt tényleg most, így akarod megbeszélni?

2011. dec. 30. 12:17
 4/5 A kérdező kommentje:

meg lertam neki h mennyit bolonduztunk filmeztünk ezt legjobb barátként h megfogta a kezemet átöleltük egymást

és ekkor megkérdezte hogy: igytettük?

leirtam neki h szntem nem és ő is irta h ő szerinte se.

irratm h sokat jelent számomra és rákérdeztem h kölcsönös e azt irta hogy:kitudja:$:$:$

de elkéne engedned magad többször

én a rosszcsajokat szeretem. : $

nem az olcsókat.

nem vagy olyan. : )

de nem is baj

ha túúl mű az se jó.. :S

nyilván vannak egyéjszakára

de soha többet utána

te másvagy.jobb.:$veled nagyonsok éjszakát eltöltenék. : $

mer tom h nem vagy műribanc aki minden hétvégén szétszívja magát

2011. dec. 30. 12:23
 5/5 A kérdező kommentje:
de általába van.. de ha együttleszünk egyszer, akkor mindig lesz, sőt. : $meg iylenke szval nem értem asrácot..$
2011. dec. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!