Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mással is van ilyen? Vagy volt?

Mással is van ilyen? Vagy volt?

Figyelt kérdés
18/f Most érettségiztem. A családban mindenki semmirekellőnek tart meg hogy majd anyámék fognak eltartani pedig semmi rosszat nem tettem..elég konzervatív családom van unokatestvéreim,rokonok 18-19 éves fiuk, lányok már megállapodnak.de én ezt még egy jo darabig nem akarom(élni szeretném a fiatalkorom) és ezért is látják ugy kb hogy nekem sose lesz családom és munkám ami elég rosszul esik. iskolában maradtam még egy évet sportedző szakon(imádok sportolni) de ezzel nagyon nem tudom hogy hol és hogyan lehet ebből megélni.nyitott vagyok bármely jó munkára de fogalmam sincs hogy mi legyek még milyen tanfolyamra menjek. Életem azon szakaszán vagyok hogy keresem önmagam és elég nehéz gondolom mindenkinek volt ilyen időszaka az életben vagy van..

2018. aug. 7. 11:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!