Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Búzakalászt keresek, arra...

Luis17 kérdése:

Búzakalászt keresek, arra szeretnék választ kapni, hogy ilyenekkor augusztus 7 -én esetleg van-e valahol ilyen még? Budapest és 15 km vonzás körzetben.

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a búzát azt már régen learatták. Esetleg egy volt búzaföldön, amit még nem tarlószántottak, ott körülnézhetsz, hátha találsz néhány kalászt.
2018. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszönőm a választ. Csak pont ezaz hogy olyan merre találok?
2018. aug. 7. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma este is megyek a kutyámmal sétálni, ott megyünk el egy learatott búzaföld mellett, és tegnap láttam, hogy még nincs felszántva. Ha gondolod, körülnézek, hátha találok még egész kalászt. Bár elég precízen van learatva, de sohasem tudni. Este 10 után írok, hogy találtam-e vagy sem. A többit majd ennek függvényében.
2018. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
No ez Murphy. Ma felszántották a földet, de a szélén még találtam kb. 30 szálat. Nem tudom, hogy szárral együtt van rá szükséged, vagy csak a kalász kell, vagy netán csak a mag? Ha gondolod, írj priviben.
2018. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!