Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a Momo dolog?

Patrik4588op kérdése:

Mi ez a Momo dolog?

Figyelt kérdés

Hallottam róla de nem tudom mi ez valaki elmagyarázná?

[link]



2018. aug. 7. 23:28
1 2
 11/14 Cherryfox18 válasza:
100%
Tulajdonképpen, többféle "teória" is van róla. Az egyik az, hogy ELVILEG fent van WhatsAppon, és ha ráírsz/felhívod, akkor megtudja az adataid, ott lesz a szobád sarkában, lefényképez, és elküldi neked. Az a kérdés, hogy hogyan megy el hozzád egy Japán szobor? :D Na mindegy, a másik, hogy az is lehet, hogy a Kék Bálna készítői találták ki. (Nem a szobrot, hanem a fenyegetéses dolgot, ami által a gyerekek "engedelmeskednek" Momo-nak, és végeznek magukkal.) Volt már egy eset, egy lányról, aki öngyilkos lett emiatt. Mondom, sok féle dolog kering róla a neten, inkább keress rá. Örülök ha segítettem :D
2018. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egy csaj csinálta meg Momo-t,és a képét használják fel ijesztegetésre.
2018. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A MOMO egy olyan cég ami gépjárművekhez gyárt sportalkatrészeket!
2018. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

És mi van a számmal?

Ami valahogy ugy kezdődik:

062222...

És mindenkinek kicsöng vagy egy mély férfihang szól bele hogy ott leszek megöllek

2019. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!