Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mennyire aggódnátok az...

Ti mennyire aggódnátok az apátokért (szülőtökért) ha ilyet írna sms-ben? Én konkrétan élő ideg vagyok! 17/l

Figyelt kérdés

Munka után félúton volt haza, mikor hívták, hogy menjen be a háziorvosához mert megjöttek a leletei és mi tudom én. Mondta, hogy később ér haza.


Pár perccel ezelőtt küldte ezt:


Kórházban vagyok. Ne hívj, majd érkezem.


Erre írtam, hogy oké, aztán kérdeztem, miért van kórházban.


Aztán annyit írt, hogy majd itthon elmondja!!!


Cukorbeteg, szívbeteg, 9 féle gyógyszert szed naponta, inzulinoznia kell magát, ezeken kívül pedig még van néhány gondja egészségügyileg. Ráadásul vezet is. Mindennap halálra aggódom magam miatta, főleg, hogy ő nevelt fel mivel az anyám... más történet, de nem halott, de nekem csak ő van. Anyám életébe nem is illenék.


Jelenleg minden borzalom kavarog a fejemben. Le kell vágnia a lábát, balesete volt, infarktusa, rákos és egyéb sötét ötletek. Mivel fogalmam nincs mi van, és írta is ne hívjam fel, nem teszem. Az jó pont, hogy él, de ettől nem nyugodtam meg. Meg aztán, nem írta miért van ott, pedig ha semmiség lenne, mint pl sokat kell várnia mert mit tudom én, inzulinját intézi vagy akármi más... de ezt kötve hiszem. Ráadásul negyed tíz volt akkor.



2018. aug. 8. 21:29
 1/9 anonim válasza:
Azért csak hívjad fel szerintem.
2018. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írta, hogy ne hívjam, és ismerem, leordítaná a fejemet, főleg ha zavarok. Gondoltam írok sms-t, de mivel fogalmam nincs mit csinál, mi történt, még azt sem merem, hátha mérgesen ír vissza amit aztán itthon is ecsetel. Meg aztán, nem akarom megkérdezni valamiért, hogy mindkét lába, karja, testrésze megvan, balesete volt e és a továbbiak... :/ Vagyis szeretném, csak nem merem.
2018. aug. 8. 21:33
 3/9 LoL5555 válasza:
"Ti mennyire aggódnátok az apátokért (szülőtökért) ha ilyet írna sms-ben?" | " , hogy ő nevelt fel mivel az anyám.." Most mivan?:D A lényeg az, hogy nyugodj le. Az én édesapám is cukorbeteg, vele is volt hogy elküldték az orvoshoz, és csak hajnali 2kor jött haza. Azért nem ír többet, mert vagy feszült a helyzet miatt, vagy csak szimplán vizsgálták mikor írt neked.
2018. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Este tízkor biztos nem rutinvizsgálat.
2018. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Ne hívd meg ne írogass neki, mert úgysem tudsz meg semmit, valószínüleg ki van kapcsolva a telefonja.

2. Igazán nagy baj nem lehet, mert akkor nem tudott volna írni.

3. Gondolom, azért írt, hogy ne idegeskedj, hogy késik.

2018. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Volt olyan amikor nagyon utólag tudtam meg, hogy két infarktust is kapott. Folyton úgy csinálja a dolgokat, hogy ne aggódjak, csakhogy vagy kiszedem belőle, vagy utólag megtudom. Persze a halált és egyel kevesebb végtagot nehéz lenne palástolni, de ismerve őt, aggódok.


Egyébként küldött nekem kb 5-10 perce egy képet a bekötött kezéről amit infúzióra raktak, ha jól láttam. Aztán letámadtam sms-ben, hogy mi az fene van vele, azóta pedig semmi, nincs válasz.

2018. aug. 8. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:

"Munka után félúton volt haza, mikor hívták, hogy menjen be a háziorvosához mert megjöttek a leletei".

Ha a háziorvos küldte be a kórházba, úgy valószínű elég rosszak az értékei, ezért került kórházba. Ne aggódj, éjszakára ott tartják, infúziókkal elég gyorsan tudnak javítani az értékeken. Várd meg a reggelt, ha akkor sem jön haza, úgy menj be a kórházba, keresd meg!

2018. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hazajött! ^^


Azt mondták neki dióhéjában, hogy csoda, hogy él, és, hogy félzombi - lényegében. Az eredményei borzalmasak lettek, ami nem is csoda, mivel valami f a sz s á g miatt ami az inzulinhoz kell, lejárt, ezért kb 3 hete nem tudja beadni magának. Egy hónappal ezelőtt adtak neki időpontot, jövőhét keddre. A kórházban kapott inzulint helyben, gyorsan hatót + adtak neki egy nappalit és egy éjjelit amivel kihúzza keddig. Szerdán mehet az engedélyért, utána kiválthatja.

2018. aug. 8. 23:01
 9/9 anonim válasza:
Na akkor minden rendbe jön. Szerencsére.
2018. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!