Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a Momo-fenyegetőzés...

Mi ez a Momo-fenyegetőzés (többi lent)?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja melyik szépségről beszélek,az nézzen utána,én egyszer láttam a képét,bele is égett a retinámba :/ Szóval annyit tudok erről,hogy WhatsApp-on fenyegetőzik. De ez hogy van? Egy idegen ír rá random emberekre vagy más emberek vannak olyan hülyék hogy ráírnak maguktól?

2018. aug. 8. 23:05
 1/5 anonim válasza:
53%
Nézd meg Elekrobi csatiját...de leirom h kamu az egész, nem probáltam ki de tudom. Ugyanis ezek megvannak játszva, de ha megnézed a csatornáját Elekrobinak akkor rájössz :)
2018. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ő keres fel random embereket. De főleg a gyerekeket keresi
2018. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zoequeen válasza:
61%
A baratom ma felhivta senki nem vette fel KAMU
2018. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de akárhányszor meglátom ökölbe szorul a kezem. Olyan irritáló balfa.sz feje van...🤬
2018. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. nemtom ki az az Elekrobi, meg hogy minek nézegessem valakinek a csatornáját, aki azon kívül, hogy felült egy szar, felkapott dologra, semmit sem tud hozzátenni a témához. gondolom elolvasott róla mindent a neten, aztán ugyanezt elmondta a saját szavaival egy videóban...tipikus "igényes és egyedi" youtuber...lényeg, hogy valami olyasmiről készítsünk videót, amiről mindenki beszél, és sok lesz a nézettség...


2. senki nem keres senkit. ahogy máshol is írták már, ez egy egyszerű körlevél volt teljesen unalmas tartalommal "ha nem küldöd tovább, meghalsz".


aztán ezt a nulla hírértékű témát elkezdték terjeszteni azzal, hogy ez mennyire valós veszély, és elmebeteg, veszélyes emberek írkálnak gyerekekre...nagy hazugság az egész...


ez pedig, mint minden lecsengett sztori, itthon is most bontogatta ki a szárnyait...de itt már egyetlen veszélyes ember sincs a sztoriban...a sok buta, agyatlan 13 éves szórakozik egy átlag felkapott témával, mert ahelyett, hogy a barátaikkal lennének, otthon verik a f_szukat a facebook előtt egész nyáron...aztán majd nemsoká elkezdődik a suli, és majd nem lesz annyi idejük ilyen baromságokra.


ha valaki annyira érzékeny, hogy ezt a dolgot beveszi, esetleg még kárt is tesz magában, az egyrészt megérdemli, másrészt pedig mit keres a neten? esküszöm az ilyen szituációk is nagyon jól mutatják, hogy valami szelektálási módszer kéne ahhoz, hogy valaki használhassa az internetet...

2018. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!