Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meséltek paranormalis eseteket...

Meséltek paranormalis eseteket amik veletek történtek?

Figyelt kérdés
Velem sok volt ezért érdekel hogy nektek milyenek voltak.
2018. aug. 9. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor ide költöztünk, az első vagy második éjszaka felébredtem, és "megállapítottam", hogy itt meghalt valaki. Majd aludtam tovább.

Kb. két nap múlva a férjem is ezzel állt elém. -Itt meghalt valaki.

Ő is felébredt egyik éjszaka, csaképpen nem mesélte el mi történt pontosan. Csakannyit mondott, arra ébredt, valaki ül a lábán, de a többit majd akkor meséli el, ha elköltöztünk innen. Még itt lakunk, tehát még mindig nem tudom...:D

Egyszer eljöttek a régi tulajék. Nem azt kérdezték, hogy hogy érezzük magunkat, hogy tetszik az új hely, vagy megszoktuk-e már...hanem, hogy -Tudunk-e éjszaka aludni?

Néhány évig voltak még érdekes dolgok, érzések, de már rég nincs semmi. Ja, és érdeklődtem a szomszédoktól, nem halt meg senki a lakásban.


Kérdező, mesélnél te is?

2018. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez érdekes.

Hát igazából velem sok kicsi dolog történt de ha gondolod leírom.


Az első amire emlkeszem az az hogy anyukammal kint voltunk a kertben és ugye a konyha ablak a kertre néz es lattunk benz egy vékony emberi alakot. Apukam nem lehetett mert kint beszelgetett a szomszeddal. Elottunk egy hazaspar lakotz ott akik ott haltak meg es a bacsi elvileg elegge vekony testalkatu volt.



Egyszer itthon voltam a szobamban es van egy olyan pluss macim ami egy ilyen zongorat tart es ugye ha megnyomom a billentyuket akkor hangot ad ki. Ultem a az ágyamban es a zongora magatol megszolalt. Hozza teszem erosen kell lenyomni mivel mar regi nagyon


Egyedul voltam itthon es ugye nalunk ugy van hogyha a kanapen fekszek akkor ralatok anyaek szobajara. Ulok ott es csak ugy oda neztem nem tudon miert es olyan volt mintha belenne csukva az ajto tehat feketeseg volt ott vissza neztem es kivolt nyitva az ajto vagy mar nem volt ott az a feketeseg.


Legjobb baratnom atjott hozzank es ultunk a szobamban es hallottuk hogy a padlason mintha egy ember lepkedne. A padlast nem hasznaljuk mert veszelyes lenne barmiz tarolni ott. Semmi fele allat nem lehetett mert minden lyuk bevan tomve nehigy galamb vagy akarmi bejusson.


Eppen anyukammal hoztuk be a viagokat es raraktuk a nyulam ketrecere a muskatlit (asztalon can a nyul ketrec nem a foldon) es akkor a virag magatol leesett de nem ez az erdekes hanem az hogy ugy esett le mintha valaki dobta volna szoval ivesen. Meg a ketrec kozepen volt szoval ha eldol akkor sem esik a foldre.


Ha meg eszembe jut irok.:)

2018. aug. 9. 13:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Azert az erdekes hogy azt kerdeztek hogy tudtok e ejszaka aludni. Fura.
2018. aug. 9. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!