Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üzenetet kaptam Momo-tól. Mit...

Üzenetet kaptam Momo-tól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt kaptam Momo-tól:

Szia, Momo vagyok, három éve meghaltam, elütött egy autó. Ha nem akarod, hogy ma éjfélkor ott álljak a szobádban, az ágyad mellett, és nézzem, ahogy alszol, akkor küldd tovább ezt a levelet tovább 15 ismerősödnek. Nem hiszel nekem?


Angelina 11 azt hitte, hogy csak viccelek, és senkinek nem küldte tovább a levelet. Aztán éjszaka zajt hallott a szobája sarkában, meg akarta nézni, hogy mi az, és az a valami ráugrott, Angelinát pedig reggel holtan találták az ágyában.


Tim 15 csak 6 ismerősének küldte tovább a levelet - másnap reggelre valaki amputálta az egyik lábát és az egyik karját.


Linda 13 annyi embernek küldte el az üzenetet, amennyit kértem, rátalált az igaz szerelem, és most a barátjával egy gazdag környéken él, egy gyönyörű házban.


Ha te sem küldöd tovább az üzenetet, tudod, mi vár rád, szóval légy óvatos, és küldd tovább!"

Csevegés vége

Írj be üzenetet...



#Mi_ez_a_
2018. aug. 10. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Semmit. Te még nem éltél a 2000-es években, amikor minden hülyeségről lánclevelet küldözgettek az emberek, ez annak a korszaknak a maradéka.

Az üzenet tartalmából egyértelműen látnod kell hogy az egész kitaláció.

2018. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Mit tegyél? Töröld az üzenetet, és még a töröltekből is töröld. Más teendőd nincs vele. Reagálni az ilyen ökörségekre nem kell.

Ki ez az állat, aki ilyen butaságokat, baromságokat talál ki és ezzel szórakoztatja saját magát?

Régebben is voltak mindenféle hülye lánclevelek, ha nem továbbítod 628 embernek (csak mondtam egy számot), akkor ez, meg az történik majd. Persze, hogy nem történt semmi különleges.

Nyugság van, az ilyen üzenetekre ne reagálj, hanem töröld ki azonmód, ahogy megkaptad. Nincs mitől félni!

2018. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%
Tiltsd le es megoldva
2018. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Én már háromszor meghaltam, mert Samarat se küldtem tovább.

Tiltsd le és élj szép, nyugodt életet.

2018. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor én a helyedben gondolkodás nélkül rákattintanék a profiljára és jelenteném! Majd az üzenetet is jelenteném, aztán tiltás! Emberek, egyre több idióta lesz, akár magyarok, akár külföldiek közül, akik ilyen hamis üzeneteket küldve fogják ijesztgetni a gyerekeket! Miért kell rögtön arra ösztönözni, hogy tiltsa le és kész? Inkább szóljon a szülőnek egy bizonyos életkorig, mondjuk ha egy 14 éves kap ilyen üzenetet... majd jelentse ha mást nem is, de legalább az üzenetet! Tisztában kéne lenni, hogy ez sok gyereket mennyire megrémít, a probléma forrását kéne megszüntetni, nem csak a problémát!
2018. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
80%

Ez az üzenet kb hasonlít az olyan posztokra mint hogy: "OSZD MEG, VAGY ANYUKÁD MEGHAL" Aztán alá írják hogy ez igaz ? Aztán valaki aláírja hogy: teljes mértékben"


Ne vedd komolyan mert az egész egy hacker miatt van aki ellopja állítólag az adataid ha valami filet amit küld megnyitsz... Elmondom mit kell tenni...



1. Letiltod és jelented azt a személyt

2. Ha ez rosszul érintett beszélgess valakivel akiben bízol

3. Ne foglalkozz vele és ha egy posztban látsz ilyen arcot röhögjed ki azt tiltsad le a posztot...


Remélem segítettem :)

2018. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia

Ezt nem Az " igazi" momotól Kaptad. Ezt majdnem minden facebook, messenger. STB..

Felhszwnló megkapja


Ez egy olyan hülye körlevél mint a Tereza Figaldo 2 éve

2018. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Linda 13 évesen már a barátjával él együtt? Érdekes..
2018. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó

Adom 😂😂

2018. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem azér de ilyen felhasználók nincsenek is vagy vannak?

Mert szintem nem

2019. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!