Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok amikor nemtudtok...

Mit csináltok amikor nemtudtok aludni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én addig fekszem amíg el nem alszom.
2010. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodom mindenen, csak gondolkodom, gondolkodom és hirtelen elalszok.
2010. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha arra vagy kiváncsi, hogy lehetne ilyenkor elaludni, akkor azt javasolnám, hogy igyál langyos tejet vagy egyél mézet lefekvés előtt. Emellett van még egy Valeriana nevű természetes alapú enyhe altató, az is segíthet. De, ha nincs túl meleg vagy nagy zaj, akkor csukd be a szemed és próbáld meg az önhipnózist. Ez ebben az esetben tulajdonképpen azt jelenti, hogy próbáld meg elképzelni, hogy fekszel egy tengerparton, ahol a lábadat nyaldossa a tenger, a fejed felett sirályok hangját hallod és a tengert, ahogy megtörik a sziklákon. Ha van rá lehetőséged, tegyél be egy relax cédét valamilyen lejátszóba, ami kikapcsol, a lejátszás végén. Szinte biztosan el fogsz tudni így aludni.


Ha meg arra vagy kiváncsi, hogy ha nem tudunk és nem is akarunk elaludni mit csinálunk, én a magam részéről bekapcsolom a tévét, beállítom, hogy kikapcsoljon 1 óra múlva, becsukom a szemem és ennyi :)

2010. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Képzelődöm.
2010. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tvzek :D
2010. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
I-Doser Liquid Dream-ot meghallgatom,és alszok mint a tejbetök.
2010. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Beveszem az altató pirulát xD


Gépezni szoktam :)

2010. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lefeküdtem 9 kor de egykor tudtam nehezen aludni már mindent csináltam, ittam kakaót, ettem, hallgattam zenét, behúztam az összes sötétítőt és ugyse ment
2010. jún. 20. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Elkezdek álmodozni becsukott szemmel, aztán ha úgysem sikerül, akkor berakom a kedvenc filmemet és ha elálmosodok, akkor megpróbálok megint aludni.
2010. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt a bibi,hogy 9-kor fekszel le.Az még elég korán van.Gépezzél vagy tv-zél amíg el nem álmosodsz.
2010. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!