Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet elkerülni, hogy...

Hogy lehet elkerülni, hogy kiszáradt, rossz szivart vegyek?

Figyelt kérdés
Egyik nap bementem az egyik dohányboltba, és vettem egy szivart amit el is pöfékeltem és nagyon kellemes volt, gondoltam másnap (ugyan abba a dohányboltba mentem be) veszek egy ugyan ilyen szivart, plussz vettem mellé még egyet próbából. Mind a kettő ki volt száradva. Ahogy kicsit meg nyomkodtam, elég rugalmasnak tüntek, nem éreztem kemény, száraznak őket, mégis vágásnál meg repedtek a burkolólevelek. Hogy lehet ezt kezdőként kiszűrni?

2018. aug. 15. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Valójában sehogy. Van olyan dohánybolt, ahol külön szobában párásítanak, mégis vannak kiszáradt szivarok. Érdemes humidort beszerezni, ha van kedved szórakozni vele (nekem nincs, én csak szivart tartok benne.
2018. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ki is van száradva, vissza lehet párásítani, persze akkor nem tudod egyből elszívni. Vannak ilyen trükkök pl. hűtőbe rakod nylonba, pontosan nem tudom, de neten biztos találsz tippet, ha még nem találtál. De a humidor tuti biztos.
2022. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!