Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában csak arra gondolok...

Mostanában csak arra gondolok hogy mi lesz a szüleim meghalnak és ettől félek. Miért?

Figyelt kérdés

Mostanában félek hogy mi lesz ha meghalnak? Nagyon szeretem őket és nem akafok hogy korán elveszítsem őket.

Apám sajnos cigizik és már volt egyszer egy infarktusa. Apám 48 éves.

Mit tegyek ez ellen? Elfog mulni ez az érzés?



2018. aug. 19. 08:33
 1/7 A kérdező kommentje:
14/F
2018. aug. 19. 09:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ha eljön az idő úgyis felfogod tudni dolgozni, kár ezen rágódni. Addigra majd a saját lábadon állsz, lesz melletted egy férj/feleség, gyerekek. Az is lehet, hogy csak 40 év múlva halnak meg.
2018. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát akkor feleség lesz :D
2018. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Attól tartok a legjobban hogy addigra már nem lesz(nek)....

Tudom hogy kár ezen rágodni mert tényleg mi lesz ha még 30 evet? 30 évig félelemben élni...

2018. aug. 19. 09:22
 5/7 A kérdező kommentje:

És miben hiszel?

Ha valaki meghal akkor tényleg úgy lesz ahogy a Bibliában van? Ahogy tanítják hogy van a menny a pokol és a tisztitótűz?

Kíváncsi vagyok hogy milyen lesz halálom után

2018. aug. 19. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztosat nem tudok mondani, mint ahogy senki sem, de azt tartom valószínűnek, hogy a halál után nem lesz semmi. Pontosabban inkább a semmi lesz. Ahogy a test elpusztul, úgy a lélek is. Ami meg utána lesz, az nem lesz se rossz, se jó, hanem olyan semmilyen, amiből már nem fogunk fel semmit sem.

Én ezt tartom a legvalószínűbbnek.

2018. aug. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én bizom abban hogy van Mennyorszag és egyszer majd ott talalkozok velük! :)
2018. aug. 21. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!