Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok-e, mi akar ez...

Tapasztaltátok-e, mi akar ez lenni és hogyan lehet kijátszani?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan besorolni a kérdést, mert több témát is lefedhet. Alapvetően számtech, talán.


A facebook és a youtube olyan pofátlanul cenzúráz, hogy nekem szakad le az arcom. Értem, hogy joguk van hozzá, de hogy a hozzászólásaimat, nyilvános beállítások mellett is, csak én látom, és erre nem figyelmeztet semmi, legfeljebb az, hogy semmiféle reakció nem érkezik rájuk, a cenzúrának egy elképesztően alattvaló sunyi módja.

Nem szoktam káromkodni, sokszor már az elveimmel szembemenve eufemizmusok tömkelegét használva gusztustalanul pc módon írok, csaképp az adott témával kapcsolatban a többséggel szembemenő véleményt fogalmazok meg, de hiába.

Több profillal, vpn-nel csekkoltam a hsz-eim láthatóságát, és próbáltam kijátszani, eddig sikertelenül. Néha, régebbi threadek esetében, amiket már a kutya se néz, láthatóak a komment-jeim, egyébként nem.

Remek érzés egy olyan világban élni, ahol ez normálisnak számí, hogy a socmédia álszent módon ellehetetleníthet embereket a véleményük megosztásában, ha az az érdekükben áll.

Talán még nem egy véleményterroron alapuló disztópia, de ha marad a tendencia...



2018. aug. 19. 11:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!