Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy bogar bejott a hazba, mit...

Egy bogar bejott a hazba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bejött a nappaliba egy hatalmas bogar akkora mint a tenyeren,gyorsan befutottam a szobamba most mi tevo legyek?

2018. aug. 20. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Hívd Iványit, majd ő eteti ezt a migránst is.
2018. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha akkora mint a tenyered akkor gyorsan fogj egy lapátot és csapd le :D
2018. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mar lassan 1,5 oraja bent ulok a szobaba elbarikadoztam az ajtot de nem merek kimenni
2018. aug. 20. 21:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Fiam/lányom
2018. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Látom, tudsz írni, mert ide írtál, tehát elmúltál hat éves, de félsz valamitől, ami semmiképp sem lehet akkora mint a tenyered és nem lehet bogár! Ekkora bogár ebben az országban nincs!. Esetleg béka? Miért barikádoztad el az ajtót? Gondolod,hogy megfogja a kilincset és rád nyit? Ettől ne félj, de magától az állatkától sem. Hol vannak a szüleid? Ha béka, fogj egy lapátot, seprűvel szorítsd le és vidd ki. Hidd el, hogy ő legalább annyira fél tőled, mint Te tőle. Nálunk nem élnek olyan élőlények, amik direkt rád támadnának, hogy megegyenek vagy megsebezzenek. Semmi félelem, dobd ki!
2018. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Várd meg ameddig hazaér valaki. Majd írd meg mi lett
2018. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Méreg (pl. Raid, esetleg Chemotox) , vagy légycsapó, és egy erős odacsapás, garantáltan hulla lesz, tetem lesz... Aztán azt kiviheted.
2018. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszi a hozzaszolasokat,nagy nehezen ravettem magam hogy megnezzem mi a helyzet vele es amikor kimentem a nappaliba nem lattam sehol. Remelem nem csak elbujt....
2018. aug. 20. 22:50
 9/18 anonim válasza:
Tenyérnyi bogár? Talán denevér lehet inkább...
2018. aug. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A röpködő denevér eszembe sem jutott, de valóban az lehetett.

Kedves Kérdező, ha valóban repült és tenyérnyi nagyságú volt, akkor denevért láthattál, ami valóban berepülhetett. Na most - denevértől csöppet se félj!! Az igaz, hogy egyesek szemében ijesztően ide-oda röpköd, de nem emberekre támad, hanem röpködő rovarokra (élelemre) vadászik. Hidd el nekem (és nem csak Te, de mindenki, aki ezt olvassa), hogy nem direkt gabalyodik az emberi hajba! Ultrahangot bocsát ki, amivel tájékozódik a sötétben. Ez a hang visszaverődik az előtte levő tárgyakról és gyorsan kikerüli. A dús emberi hajról nem verődik vissza az ultrahang, ezért előfordulHAT, hogy belegabalyodik és vészesen ki akar belőle szabadulni. ilyenkor kezünkkel segíteni kell neki a szabadulásban, de nem úgy hogy össze-vissza kapkodunk, mert ezt ő félre értheti és még jobban evickél, mert távozni akar a kelepcéből. Ilyenkor óvatosan nyúlj hozzá és segíts neki a távozásban! Persze, mint minden élőlény, vészhelyzetben ő is védekezik (harap), akár az egér, méh, darázs kutya stb.

2018. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!