Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy léptetek, hogy lépjek...

Hogy léptetek, hogy lépjek túl a múlton?

Figyelt kérdés

Múltkor elgondolkoztam a múltamon mennyi cikis és ostoba, felelőtlen, idétlen dolgot tettem korábban. Utána egy darabig nem bírtam tükörbe nézni. (Bár törvényt nem sértettem de tényleg durva dolgaim voltak, történtek velem. s ezek most felszakadtak bennem. Eszembe jutott hogy nem vagyok annyira tiszta, hogy menny mindent elbsztam)

Veletek történt hasonló? hogy tettétek magatokat túl rajta?



2018. aug. 21. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy levontam a tanulságot, és előrefelé tekintek, igyekszem nem beleesni azokba a hibákba, amin már átmentem.
2018. aug. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Minden ember csinalt olyan dolgokat elete soran amire nem buszke, esetleg szegyenerzete van miatta. Ne gyorord magad. Inkabb gondolj arra, hogy tanultal belole es a jovoben mar nem teszel hasonlo ostobasagokat.

Esetleg irnal peldat, miket tettel?

2018. aug. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

- elmentem örömlányhoz

- ráhajtottam random csajokra a strandon (Borzalmas lepattintások értek)

- medencében bepróbálkoztam egy kis tapival,úgy flörtölösen de ezt is borzalmasan reagálták le.

- szintén strandon beszélgettem egy ismerős lánnyal és beállt a merevedésem. (majdnem elájultam szégyenemben, tényleg. Nem tudom miért volt.)

- kétségbeesvén éveim gyarapodásán ráhajtottam egy 50 éves nőre ezt is megbántam.

- gyerek koromban kisebb csokikat loptam

- nők mellet gyakran elkapott a remegés és ájulás kerülgetett emiatt sok kínos szituációba keveredtem

- gyerekkori nemi szerv mutogatás (Neked milyen van?)


Hát kb ilyenek. Sokszor felmerült bennem hogy végetvetek az életemnek ezek miatt.

2018. aug. 22. 10:26
 4/4 anonim válasza:

Jol tetted, hogy elmentek oromlanyhoz. Az kicsit ciki hogy csak ugy random fogdosod a noket, teljes tiszteletlenseg. Inkabb probalj meg egy hasonlo karakteru visszahuzodobb - szuz csajszival komolyabb szinten foglalkozni es hidd el nem lesz semmi sem kinos utanna, hiszen tudod hogy meg o is teljesen uj a dolgokban. Ha megnyugtat en nem csak csokit loptam, pluss jatekokat az osztalytarsaimnak mert sose szerettek es megalartam felelni nekik azzal, hogy ajandekba adom nekik oda. Sot egyszer egy telefont is elloptunk az egyik osztalytarsammal, vagy pl. tescoba bementunk es pogacsat ettunk utanna leoblitettuk egy kis uditovel es kisetaltunk mintha mi sem tortent volna. Minden gyerek csinal ilyet ez nem csak te vagy az en peldam. Ne erezd emiatt rosszul magad egyaltalan! Nem szabad. Az meg, hogy idosebb novel kezdtel semmikepp sem hatrany, hiszen legalabb tapasztalt es legtud tanitani teged is a dolgokra! ;)

Ne gondolkozz ilyen hulyesegeken, ezek egyaltalan nem nagy bunok! Minden embernek vannak rossz tettei ami a multban tortent, neked pl. nem nagyon botranyosak de gondolj bele mennyi ember van aki nagyon durva dogokat tett az eleteben es teljesen tiszta lelkiismerettel el tovabb. Fel a fejjel!:)

2018. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!