Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kínában tapasztalatok?

Kínában tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék menni Kínába, de nem ismerem a szokásokat meg a "rendszert". Sokat olvasgattam róla hogy milyen egy külföldinek Kínában lennie, de úgy gondolom megkérdezem itt is. Hátha valaki járt már ott, és tud személyes tapasztalatokat mesélni.

Meg hát lenne pár kérdésem is:



Kínában nagyon megnézik a külföldieket?

Esetleg van hogy fotózták is? (Sok helyen hallottam, és csak azért kérdem hogy igaz-e)

Kína melyik részét/városát ajánlanátok? Én mondjuk Pekingben gondolkoztam. Szerintetek?

És a betegségek... Mi ellen érdemes védő oltást kérni? Mármint milyen betegség(ek) ellen?



És egy kicsit személyesebb...

Na szóval nekem az utóbbi időben nagyon meg tetszettek az ázsiai férfiak, és ha mondhatnám az " Eseteim".

Kínában a fiúk (mármint fiatal fiúkra gondolok 20 alattira) hogy viszonyulnak a külföldi lányokhoz? 😬🤔



2018. aug. 22. 13:20
 1/2 anonim válasza:

Kérdésekre válaszok:

Attól függ hogy nézel ki. Magyarok esetében ez elég eltérő, engem pl. rengetegen néztek Nyugat-kínai ujgurnak. Sötét haj kicsit szűkebb szem, tehát olyan ősmagyar vonások. Szőke, kék szemű, hosszú orrúakat megnézik. Van aki le is fényképezi az ilyeneket, de a négerekkel szó szerint leállnak szelfizni.


Pekinget elsőként mindenképp ajánlom (Tiltott Város, Mennyei Béke Tere, Wangfujing utca, Mao Cetung Mauzóleuma stb...) Sanhszi tartomány székhelye Taiyuan közelében van néhány szép ezer éves császári palota pl Jinci

Sanghajban nem jártam, de azt mondják egy igazi megapolisz. 26 millió ember egy városban, hihetetlen modern, rengeteg felhőkarcolóval.Dél Kínában Yunnan, Szecsuán tartománynak gyönyörű tájai vannak. Kína igazából végtelen, bármit megtalálsz ott, attól függ mit kedvelsz jobban. Vannak hegyek, erdők, sivatagok, nagyvárosok, ősi falvak, tengerpart bármi.


Semmi különös betegség ellen nem kell védőoltás. Amit itthon megkaptál kötelező oltást bőven elég.


Teljesen emberfüggő, valaki kíváncsibb és szívesen ismerkedne külföldivel, valakinek nem annyira jön be.


Bármi más kérdés van keress meg privátban.

2018. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Sokat segítettél 😊
2018. okt. 9. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!