Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ingyen megoldani...

Hogyan lehet ingyen megoldani internet nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm és német telefonszáma van,(jelenleg magyarban van csak nem tudunk találkozni) es nem lesz internet közelbe jó ideig..és valahogy beszélne velem és én is, de az sms drága és próbáltam google playes appokkal is. (Whatscallhoz hasonló appok) amik hát nem nagyon jöttek össze sajnos. A "netes sms" oldalakkal egyetemben amiknek itt néztem utána persze mind kamu.. A telefon megcsörgetésével próbáltuk a morzét de nálam csak kapcsolta a telefonszolgáltatóját.

Most smsekkel bombáz de nem akarom hogy emiatt nagyobb pénz összege elmenjen mert nekem is már elment 3000ft... Nagyon sokat próbálkoztam az ilyen kivitelezésével de sosem jött össze. Meg nem is nagyon konyítok az ilyenekhez.. Nektek vannak ötleteitek?

Előre is köszönöm a válaszokat. :/


2018. aug. 23. 23:35
 1/3 A kérdező kommentje:
(Nekem 0-24ben van netem csak neki nincs)
2018. aug. 23. 23:37
 2/3 anonim ***** válasza:

"jelenleg magyarban van"


Magyarországon van, kisfiam. Nem magyarban. Azon kívül ha annyira fontos lenne, venne egy magyarországi szolgáltatónál feltöltőkártyát.

2018. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ott van a kérdés, olvasd újra kérem szépen...!!!

Ha csak piszkálni jössz mert ejtettem egy "hibát", amit már sokan így használnak, menj máshová KISFIAM. Úgy éreztem hogy egy ilyen okoskodó barom jön mint te... -.-"

2018. aug. 24. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!