Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már 1 hónapja azt tervezem...

Már 1 hónapja azt tervezem hogy megmondom anyumnak hogy tampont szeretnék használni és legyen olyan kedves hogy vegyen. Erre ma meg mondtam neki és nem vett. Zsebpénzt meg nem kapok amiből tudnék venni. Valami tanács hogy hogyan jussak hozzá?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén hangzik de elegem van.. azért előre köszönöm a válaszokat
2018. aug. 24. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak elfelejtette? Kérdezd meg megint. Ha ezt direkt csinálja akkor meg kérj meg egy közelebbi család tagot.
2018. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
8%
Igaza van. A tampontól toxikus sokkot lehet kapni, csak a sok birka ezt nem tudja.
2018. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd ha megtalálja a szennyesben a véres bugyikat, talán eszébe jut... :)
2018. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Kedves Második válaszoló...Akkor a több millió nő aki tampont használ mind "birka"?Tss-t csak nem rendeltetésszerű használat esetén LEHET kapni, de akkor sem olyan könnyű..


Kérdező, szerintem elfelejtette, talán próbálj oda menni hozzá, hogy szerinte milyet kéne használni, stb és akkor talán eszébe jut :)

2018. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. aug. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!