Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy gyorsabb...

Mit kéne tennem, hogy gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni miről is van szó. Egy találkozót várok már nagyon-nagyon. Mivel az illető elég messze lakik tőlem, valószinűleg még 200+ nap van hátra, hogy ismét találkozzunk. Nagyon szeretnék már ott tartani, nagyon hiányzik. Az idő viszont elég lassan telik, nem tudom mit csináljak, hogy gyorsabban teljen az idő, illetve úgy tűnjön, hogy gyorsan telik.

Vagy legalább csak a gondolataimat tudnám elterelni valahogy.. mert egésznap azon kattogok, mikor találkozunk újra, mennyi mindent elmondok majd neki ismét, számolom a napokat, és mindig a közös emlékeinkre gondolok. Megőrjít ez a hiányérzet.

Előre köszönöm a válaszokat! Szép estét!

16/L



2018. aug. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
jól bírod! nincs addig más helyette?
2018. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szép estét neked is!
2018. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán ha hagyományos naplót vezetnél, úgy értem tollal, és füzettel (vagy valami hasonlóval), és abba mindent beleírnál, ami történt veled, vagy mondani szeretnél neki? Nem tudom, csak egy ötlet. :)

2018. aug. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Kedves első! Vannak más barátaim, de ők mégsem olyanok, mint Ő. Kedves utolsó! A naplós megoldás nem hangzik rosszul, köszönöm!
2018. aug. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!