Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a tanácsotok ehhez? Melyik...

Mi a tanácsotok ehhez? Melyik a legegyszerűbb szerintetek?

Figyelt kérdés
Az első cosplay-emet szeretném megcsinálni, teljesen pontosan még nem döntöttem el, hogy miből. Amik közül választanék: egy Mlp eg karakter, hetalia-ból "Magyarország" vagy a Love Live-ből Maki-t. Varrástudásom még fejlesztésre szorul bőven, de anyukámtól szerencsére ebben tudok segítséget kérni. Nagyon elszánt vagyok, és tisztában vagyok azzal, hogy ez elég nehéz lesz, de úgy érzem, hogy ezt mindenképpen szeretném legalább megpróbálni. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 26. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A Love Liveról csak annyit tudok, hogy nagyon sok ruhája van benne az összes karakternek, úgyhogy ez alapján sokat nem tudok hozzászólni, viszont ha Magyarországba kezdesz bele, szerintem az egy tök jó első jelmez lenne, egyszerű de jól néz ki és könnyen felismerhető :) Szabásmintához tudok olyan tanácsot adni, hogy fektess be egy-két Burdába (párhavonta benézel az újságoshoz), sokféle ruhát mutatnak be minden számban szezonálisan, ha megtetszik a cosplayezés akkor hosszú távon jól fog jönni válogatni :)
2018. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. aug. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!