Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthon szertorna tanulás?

Otthon szertorna tanulás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szertornát tanulok 1 éve.De sajnos már alig csinálunk valamit.Hobbi szinten űzöm,most nyáron is van és csak régi elemeket ismételünk arábel,bogni,flick földön és Ennyi Mindenki már előre tudja az egész órát mindig ugyan az van,imádom a közösséget és a szertornát de ez már unalmas.Szereken is alig vagyunk,fél éve nem voltunk gerendán és lóugráson.Gondolkodtam hogy veszek egy nagy trambulint otthonra és egy airtrack packot,ez egy olyan csomag ahol van flick segítő,egy nagy felfújható gumimatrac.Barátnőm sohasem tornázott és otthon SEMMI nélkül megtanult szaltózni meg ilyenek,mi legyen? Várjak még fél évet és döntsem el? 😭

2018. aug. 26. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne várj. Ha a barátnődnek sikerült a semmiből megtanulnia, akkor neked is sikerülni fog. :)

2018. aug. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne várj.Biztos sikerül😊
2018. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!