Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifejtve, ti mit gondoltok az...

Kifejtve, ti mit gondoltok az internetes barátságról?

Figyelt kérdés
A “kifejtve”-t úgy értem, hogy bővebben/hosszan leírva. Szerintetek ki alakulhatnak neten keresztül szoros baráti kapcsolatok? Lehet-e erős kötelék két ember között úgyis?
2018. aug. 27. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom taglalni, szerintem egyszerűen meghal a 90%-uk egy idő után, ha nincs személyes találkozó vagy minimum telefonos/Skype beszélgetés. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom, az ok meg szerintem az, hogy egy barátságban is nagyon fontos a személyes kontaktus, amit a net nem tud teljesen kielégíteni.
2018. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Igazából az a baj,hogy ezeknek több mint az négyötödéből nem lesz semmi.Mert már eleve úgy áll ehhez hozzá az emberek többsége,hogy majd lesz egy olyan tanácsadó,aki nem ismer,tehát következmények nélkül el lehet neki akármit mondani.Afféle anonym segítő,aki mindig jól jön,akivel csak akkor kell beszélni,ha jólesik,nincs kockázat,nincs következmény.Ezek legtöbbször azok az emnerek,akiknek sok barátjuk van személyesen.Akiknek viszont nincs sok barátjuk,azok elkezdjetnek érdeklődni az internetes társ iránt,és akkor van a baj,hiszen a másik meg alig akar találkozni,mert neki meg már van egy egész hadseregnyi rajongója.Én már 3 éve beszélgetek valakivel neten,de még mindig nem jutottunk el odáig,hogy megbeszéljünk egy találkozót,mert "ez a jövő zenéje".Szerintem személyesen keress barátokat,sokkal izgalmasabb az egész.Személyesen non verbálisan is közöl az ember információt,nem tudja jól átgondolni,mit mondjon,meg ott van az egész ember,teljes kisugárzásában.

2018. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!