Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az internetes...

Mit gondoltok az internetes barátságról?

Figyelt kérdés
Én egyszer már kifogtam egy őrült, nálam három évvel idősebb lányt, nem tudtam lerázni hónapok alatt. Kinek milyen tapasztalata vagy véleménye van erről? Érdekelne ^^
2017. jan. 2. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem vannak jó és rossz tapasztalataim is. Ha szerencsés vagy, kifoghatsz nagyon jó embereket, de ugyan így találkozhatsz teljesen zakkantakkal is. :D
2017. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Sima beszélgetőpartnert találtam, az a része egész jól működik, ha párkeresésre értjük, az már nagyon nem. Élőben valamiért nem kedvelnek. De ameddig neten marad a dolog, addig minden oké
2017. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

bárcsak nekem lenne egy őrült csajom

érdekel milyen lehet velük

2017. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
harmadik válaszoló, nem volt túl kellemes, főleg úgy, hogy én is lány vagyok.
2017. jan. 2. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező: te igazából milyen internetes barátságot szeretnél? Mert azért ennek is vannak fokozatai

#2

2017. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Jó ès rossz egyaránt van,bár nekem sikerült innen megismernem èlőbe embereket:) Jó sokkal találkoztam már ahhoz kèpest,ès mindenkèpp megèrte..meg mai napig beszèlek velük,ha tudunk összefutunk. Szerintem mindenkèppen èrdemes megpróbálni,meg esèlyt adni a dolgoknak^^

Úgyhogy ne zárkózzatok el ettől.

Bár szivesen ismerkedem új emberekkel is,persze nyilván nem a mennyisèg hanem a minősèg számít.

/L

2017. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!