Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy férfi...

Mi a véleményetek egy férfi és egy nő baratsagrol? Létezik vagy a végén több lesz belőle?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra is kíváncsi vagyok ha van :)
2018. aug. 22. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vótmá! ilyen is, meg ez a kérdés is!
2018. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Betudod linkelni azt a kérdést? Mert én nem találtam :)
2018. aug. 22. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam Karinty-től egy mondatot: Lehet-e férfi és nő között barátság és ha igen, miért nem? :)

Csak és kizárólag akkor, ha sem érzelmileg, sem szexuálisan, főként érzelmileg nem akarnak egymástól semmit. De ha valakivel napi szinten együtt vagy, akkor úgy elég nehéz érzelmek nélkül maradni.

És nem az a baj, ha a végén esetleg több lesz belőle, hanem az, ha az egyik fél részéről lesz csak több belőle.

Nekem nem volt olyan fiúbarátom, aki ne akart volna többet, vagy én ne tudtam volna többet elképzelni. Szóval nincs évek óta tartó barátságom az ellenkező nemből. Viszont van két barátnőm, az egyik 28 éve, a másik 18 éve legjobb barátnőm.:) A pasik meg szex-, vagy hagyományos kapcsolatban voltak. A pasik, akikkel nem volt semmilyen érzelmi, vagy szexuális kapcsolatom, ők inkább olyan haverok voltak, nyilván elsodort mindenkit az élet, éli mindenki a maga életét és már nincs szó barátkozásról, max. ha pár év alatt néha összefutok velük, akkor köszönünk, vagy beszélünk pár szót egymással.

2018. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2*Sü ***** válasza:

#2 : https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=f%C3%A9rfi+..


(Amúgy a kereső közvetlenül a fejléc alatt található, jobb oldalon. De azt hiszem a kérdés feltevésekor is felkínált néhány hasonló kérdést, hogy ne tegyél fel olyan kérdést, amit már megkérdeztek, csak nyilván nem figyeltél oda.)

2018. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van 2 fiu barátom is

Mindkettőnek volt már barátnoje

Én sose szeretnék beléjük ez 100% de jóba vagyok,barátok vagyunk


Létezik

2021. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!