Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan animéket,...

Mondanátok olyan animéket, flmeket, sorozatokat amiben egy fiú ikerpár szerelmes lesz egymásba, és a vége Heppy End?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2018. aug. 28. 00:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

(Utolsó válaszolónak)De az is anime nem?

Meg amúgy is kiejtés szerint miért is lenne “Heppi End”? Mert ugye ha angolul olvasod ezt az jön ki hogy “heppáj end” és amúgy is az y betűt angolul i-nek olvassak szóval te írtad rosszul mit tudom én hanyadik válaszoló és ez egyáltalán nem hülye kérdés mert ha valakit ez érdekel akkor miért fikazod le mert pl neked tetszene hogy valaki fikazza azt ami neked tetszik hat nem gondolom. Amúgy meg miért akad fel mindenki a helyesírási hibákért sosem ertettem. És kedves kérdező Bocsi de egyet sem tudok és ezek itt mindig piszkálni foglyak az ízléseket ezért ne is törődj velük különben is muszaj az embernek valakit piszkálni hiszen ettől az ember ember.

2018. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem tudok egy animét/filmeket se aminek ilyesmi lenne a sztory-ja. Meg nem szoktam alapból se olyan animéket nézni amiben melegek a szereplők. Én nem tudom, hogy egy embernek mi a jó ebben, de mindenkinek megvan a maga furcsa szokása, és ez alól se én, se te nem vagy kivétel. De az apám ilyenkor mindig azt szokta mondani, hogy az emberek változnak. Meg a másik amit szokott mondani, hogy nincs olyan ember, hogy hülye. Csak egyszerűen másképp gondolkozik. Ez már sokszor segített nekem nehéz pillanatokban.
2022. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!