Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nálam 16...

Szerelmes vagyok egy nálam 16 évvel idősebb féfiba! Mit tegyek? Már fél éve viszonyunk van! Ő nem szereti a feleségét csak a gyerekek miatt van vele! Azt mondja költözzünk össze de én nem akarok! Félek a következményektől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ te mennyi vagy. 16 év az nem kevés és a gondolkodásotok is teljesen más lehet. Lehet ő azt várja,hogy olyan legyél,mint a felesége volt. Mindenképp közöld vele,ha nem érzed magad készen rá és ha nem fogadja el akkor van gáz.
2018. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pasi régi és használt,gyerekeke van és ez gusztustalan is.Mivel leálltál egy ilyennel ez az általad megkapható és megtartható pasik körét is leszűkíti.Ilyet elmesélsz egy normális veled közel egykorú pasinak az úgy kánforrá váll mint a k élet.Márt csak a gyerek végett sem kellene.Meg mivel ez kérdésként ki is írtad gondolom te is tudod hogy nem sokáig húznátok együtt.A gyereket sajnálom.Nagy valószinűséggel elb családban a gyerek is az lesz.A történet elég beteg.De az tuti hogy mint fiatal zavaros nő veled testileg jól járt.
2018. aug. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Koltozz ossze vele.

Ha szerelmes vagy.

Majd elmulik.

O meg visszamegy a felesegehez.

Ha visszafogadja.

Utana meg keress vegre egy szingli pasit.

Vard a karmat.

2018. aug. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csatrad ***** válasza:
100%
majd ird le milyen szinu a feleseg keznyoma az arcodon :D
2018. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!