Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit az, amit szeretsz a...

Mit az, amit szeretsz a évszakokban? És mik azok a dolgok, amiket nem? (Ha valaki nem értené: tél - a karácsonyt szeretem, a hideget nem, stb. )

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 14:16
 1/3 anonim válasza:
A nyárban szeretem az esti sétákat a strandot de viszont utálom a rohadtt meleget a télben nem szeretek semmit mert hideg van a fa meg sokba kerü a tavaszban szeretem a virágokat azt ahogy a fák virágoznak de nem szeretem a kiba...ott bigarakat szunyogokat az őszben szeretem hogy ojan a hőmérséklet hogy nem akarsz se meg fagyni se meg sülni de utálom benne azt hogy kezdődik a fűtés szezon kb ennyi
2018. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Télen nem szeretek semmit hideg van, és nem sok kint programot lehet csinálni.

Nyáron szeretek kint lenni a szabadban sétálni, fürdeni az se érdekel mennyire van meleg akkor is kint vagyok bírom a meleget, augusztusban éjszaka nézegetni az égen a csillagokt stb..

2018. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tavasz

szeretem: virágok,húsvét,jó idő.

nem szeretem: gyorsan bejön a nagy meleg, a szeszélyes időjárást.


Nyár

szeretem: sok gyümölcs,nyári ruhák, nyaralás, virágok, elviselhető meleg.

nem szeretem: szúnyogok, kánikula, nagy viharok, szárazság, izzadás.


Ősz

szeretem: kb mindent :D falevelek,termések,bogyók,színek,köd,eső,napsütés,gereblyézés :D, szép ruhák,sütőtök,mogyoró,dió,tea,gyertyák..

nem szeretem: nagy szél,óraállítás.


Tél

szeretem:hó,zúzmara,jégvirág,karácsony,karácsonyi filmek,zenék,minden,ami a karácsonnyal kapcsolatos,karácsonyi vásárok,Mikulás,advent,díszek,dekorációk,karácsonyfa,fenyőfélék,tobozok,égősorok,gyertyák,sütik.

nem szeretem: Szilveszter,lassú évkezdet, karácsonyfa leszedése,latyakos idő,olvadó hó,szikrázó napsütés és 20 fok,ónos eső.


Kb. ennyi lenne :D

2018. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!