Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet választ...

Milyen fényképezőgépet választhatnék ilyen paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Jónapot!


Segítséget szeretnék kérni fényképezőgép választás ügyben, remélem kaphatok is.📷📸📷📸

Ilyen paraméterekben gondolkodtam:


☆ Árat tekintve olyan 90-, max 120 ezer.💸💳💲


☆ Örülnék, ha esetleg este is lehetne szép képet készíteni, ahogy a szemünkkel látjuk.🌒🌌🌃⚡🌆🌇☄⛺🌁🌉


☆ Nem hátrány, ha van mit felfedezni a gépen, de túl bonyolultat sem szeretnék.📲📽🔋💻🔍🔭💡


☆ Kinézete nem számítana különösebben, de nem akarnék egy bőröndnyi cuccot magammal cipelni.💼🚫


☆ Hobby célra kellene. Állatok, természet, olykor családi alkalmak, kreatívkodás! Szeretek fényképezni...akármit, de a régi fényképezőmmel és telefonommal nem tudom eléggé kiélni magamat, ráadásul a minőségük sem valami jó. Többre vágyom már!🤔🎈👨‍👩‍👧‍👦🙄🎆🙃🏞🐄🏡🐈🏰🦌🌄🐕⛺🐇🖼


☆ Szeretem a makro képeket, néha olyan jól elbogarászok a fűben, a fák törzsén, virágokon vagy úgy általában akárhol. 🌼🌳🐜🌲🌻🌱🥀


☆ Természetesen a zoom is jól jön néha, de talán a makro és normál képek irányába jobban húz a szívem. 🍁🐞🐌🐛📌🗝📎


☆ Borzasztóan nagy a mai piac kínálata, éppen ezért eddig akárhol és akármennyit olvastam is utána a dolgoknak, egyszerűen elveszek a gépek tömkelegében, nem találom az igazit.🗺🌐🌍♾😔😢🛒



Ha tudna ebben segíteni, esetleg ajánlani valamit vagy valakit, aki segíthetne, nagyon hálás lennék!

Válaszát előre is megköszönném!



Eddig ezeket találtam, ami szimpatikus és talán nekem való lehetne...de ha valaki tudna jobbat ajánlani VAGY megerősíteni az elgondolásomban,akkor segítsen!


2018. aug. 30. 16:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Panasonic TZ90

Canon PowerShot SX730 HS

2018. aug. 30. 16:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindkét általad említett márka színvonalas gépeket gyárt, nekem csak egyszerűbb Panasonic fényképezőm van, és beértem azzal. :) (Betűt-számot ne kérdezz, mert nem tudnám megmondani.) :)

Mindegy melyiket választod, mert szerintem színvonalas gépek, de döntened neked kell! :)

Csinálj rengeteg, remek fotót majd, és leld örömed benne! :D

2018. szept. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!