Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegesítő Jungkook...

Huncut pirike kérdése:

Miért ilyen idegesítő Jungkook? Te, hogy vagy vele?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg, de engem nagyon irritál. A BTS tagok közül csak ő irritál. Nem tudom miért, de idegesítő, akárhányszor meglátom. Féreértés ne essék. Imádom a BTS bandát. Ők a kedvenc bandám. Szerintetek miért van ez az érzésem felé? És ti erről mit gondoltok? Idegesít téged, vagy ö a kedvenced?
2018. szept. 1. 06:35
 1/9 anonim válasza:
65%
Engem csak az idegesit hogy mindebki erte van csak oda mert hogy o a leghelyesebb, meg milyen izmos stb...a tobbi tag meg hatterbe szorul de lehet csak en latom rosszul
2018. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tény,hogy a maknae line-ban lévő tagoknak van a legtöbb fanja,igazából nem vagy egyedül,hasonlóképpen érzek én is Jungkook iránt,ez lehet azért is van,mert a rajongói annyira Istenítik,hogy azt mondják Ő a legtehetségesebb a BTS-ből,holott mindig tag nagyon tehetséges.

Mát találkoztam olyan lánnyal aki rendeseden összeveszett velem,mert azt mertem írni,nem csak Kookie az egyetlen,é

2018. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Kookie az egyetlen,a BTS 7 tagból áll,nem pedig egyből...Sosem szerettem az olyanokat akik csak egy ember miatt hallgassák és követik Őket.

Nekem is van biasom,de minden tagnak elismerem a munkásságát és mindegyikőjüket támogatom.

(Bocsi,véletlenül idő előtt elküldtem az előbb).

2018. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanaz a véleményem mint az elsőnek.
2018. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
67%
Szerintem nem Jungkook idegesítő hanem azok akik túlságosan rá vannak kattanva és a többi taggal nem is foglalkoznak
2019. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet imádni a BTS-t, ha számodra idegesítő JK? :)
2020. jan. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem Jungkook az idegesítő, hanem te, de nagyon. Nem kezdek el gondolkodni azon, hogy mit vétett ellened az az aranyos nyúl, te viszont nagyon nézzél magadba. Ennél nagyobb bajod az életbe sose legyen, komolyan.

És megjegyzem, Jungkook utálásával nem szereted a BTS-t. A BTS 7 tag, aranyom, ha egyet elveszel belőle, akkor már nem az. Tehát a félreértés benned van.:) Szépen kívántál neki boldog születésnapot..

2020. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogyha nem szereted Jungkook-ot akkor a BTS-t nem szereted aranyom. Mint ahogy az előző mondta, a BTS 7 tag nem 6. Vagyis vagy szereted mindet, vagy nem szereted mindet. Válassz! Mert nekem is van bias-om beismerem, de attól, hogy még a "bias rangsor"-ban valaki nekem a 7.,az nem azt jelenti, hogy nem szeretem, egyszerűen így jött ki. Eltértem. Bocsi! Na mindegy!

Összefoglalóan: a BTS 7 tag, nem 6, ha nem szereted az egyiket, akkor az összeset nem szereted ennyi!

Veled van a baj kis szívem! Hogy lehet utálni a BTS bunny-ját? Elmondom. Sehogy!

2023. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan a #8as válaszoló leírta amit én szerettem volna😆😂!
2023. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!