Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el az iskolát?

Hogyan felejtsem el az iskolát?

Figyelt kérdés
Nem konkrét tananyagokra gondolok hanem ami történt.Nem szoktak bántani amúgy az iskolában,4 barátnőm hazamegyek eszik,iszik, trambulin, házi feladat,aludnak egyszerűen nem koncentrálnak az iskolára és én ezt nem tudom,pedig már sokszor próbáltam.Sok erőt fektetek bele,tanulás,házi feladat,bepakolás is félórán át tart mert tökéletesre akarom ami sikerül is.Tippek?

2018. szept. 3. 22:01
 1/1 anonim válasza:
100%

Miért akarod elfelejteni az iskolát? Annyi a lényeg, hogy őket nem érdekli a jövőjük annyira, mint téged és az olvasottak alapján maximalista vagy. Ez nem a legjobb dolog, sőt, az egyik legrosszabb amit én tapasztaltam, viszont ne hagyd, hogy ez hatással legyen rád, mert a végén elpattan valami és belefáradsz ebbe az örökös megfelelési kényszerbe, ekkor pedig rontasz. Sokat.


Tippeket nem nagyon tudok adni, legfeljebb annyit, hogy próbálj gyors, de lényegretörő (például tanulás szempontjából) lenni és ne magolj, hanem értsd is meg az anyagot. Relaxálj, pihentesd a tested és próbálj meg erre konxentrálni. Igyál teát közben vagy hallgass zenét

2018. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!