Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Töltött cigaretta, dobozos...

Imre Pál kérdése:

Töltött cigaretta, dobozos cigaretta?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni hogy tudja-e valaki hogy egy doboz hagyományos cigiben, pontosan hány gramm dohány van?

A zacskós dohányokban ugyebár 50-40-30 gram dohány van.

Ebből körülbelül mennyi szál cigarettát lehet megtölteni?

Tehát egy zacskó mondjuk 50 grammos dohány, körülbelül mennyi sima doboz cigivel ér fel?



2018. szept. 4. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
70-90 szál cigarettára elég egy 30-40grammos dohány (de rá van írva), de sokkal gyorsabban ég el, mint egy rendes dobozos .
2018. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 40 gr-os dohány 50 szál cigire elég. ez két és fél doboz cigi. Igaz, én olyan minőségben töltöm, hogy meg sem lehet különböztetni a boltitól, nincs az elején, a végén üres hely, nem csavargatok az elejére csücsköt, hogy a laza cigiből ne peregjen ki a dohány. Megfelelő keménységű a cigi és ezért nem ég el hamarabb.

Primus töltőm van, Primus hüvellyel, a dohány változó, de csak jó minőségű, finom dohányt veszek.

2018. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50 g-os LD dohányból (gyári keménységűre töltve) 95-100 db jön ki nekem.
2018. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Mivel a hüvelyek nem egyforma nagyságúak (vékonyság, hosszúság) ezért van, az hogy azonos töltési technika mellett úgy tűnik, hogy van amelyikből több jön ki, van amelyikből kevesebb.

Ezért is írtam, hogy Primus hüvely, mert ebbe kb. 1/3-al több dohány megy, mint a gyári Sophiane-ba.

2018. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Én pedig Columbus hüvelyt használok (a simát, nem a fehér szűrőset)

2018. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!