Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gólya avatásra-müsor/előadás...

Gólya avatásra-müsor/előadás ötletek?

Figyelt kérdés

Mi lennénk a gólyások és azon kívül,hogy meg leszünk szivatva még egy előadást is ki kell találnunk.?Mi B-sek vagyunk ,az A osztálynak is lesz saját műsora,ez tulajdonképpen egy verseny lesz a két osztály között..

Eddig olyan ötletünk van,hogy egy verset vagy verseket átírni,úgy hogy minket/sulit mutassa be illetve azt eljátszani vagy hasonlók de nyitttak vagyunk bármire.Vagy szívesen meghallgatnám ki mivel rukkolt elő a saját sulijában :)



2018. szept. 4. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát... ezeket találtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..


[link]


[link]


[link]



Nekem igazából kettő jut eszembe, ami vicces:

- Leraknak egy csomó üveg palackot egy vonalban, aztán közlik a kiválasztott emberrel, hogy szlalomoznia kell közöttük bekötött szemmel, és nem szabad egyet sem felborítania. DE miután a szemét bekötötték, szép csendben az összes üveget felszedték az útjából. Ezek után azon vigyorogtunk, hogy hogyan próbálja kikerülni a nemlétező üvegeket, nehogy felborítsa. :)


- Aztán volt egy olyan vicces jelenet - ehhez két lány kell: egy csini, és egy bevállalós duci -, hogy látványosan (esetleg vicces, eltúlzott dívásan) bement a csini lány egy paraván mögé. (Magától értetődően a duci lány, már ott van a paraván mögött)

Zenére vetkőzést imitálva kiteregetett a paraván szélére mindenféle ruhadarabot (természetesen alsó neműket is - ha igazán viccesre szeretnétek, akkor olyat is, ami ruhadarab nem is odaillő, vagy egyértelműen más méretű), ezután csábosan megmutatja a "meztelen" lábát, majd a karját (persze csak a ruha van feltűrve rajta), végül pedig a duci lány jön elő, de persze úgy hajlong, és kecsesen mozog, meg puszikat dobál, mintha eredetileg is ő ment volna be a paraván mögé. :D


Remélem, segítettem, legalább egy picit. :)

2018. szept. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, az utolsó jelenethez, hogy a duci leányzó sem ruha nélkül jön elő a paraván mögül, hanem felöltözve, akár még tollas boával a nyaka körül, meg legezővel, vagy ilyesmi. :)
2018. szept. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ:) De nekem nem szivatas ötletekre lenne szugsegem, mivel mi leszünk azok akiket megszivatnak :D Ezen kívül kell még valamilyen műsort bemutatnunk (nekünk gólyáknak - lehet az tánc, ének stb) Erre várnék ötleteket
2018. szept. 23. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!