Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ISO Mértékegység alapja?

ISO Mértékegység alapja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Iskolába kellene az ISO mértékegység alapja.

Keresgéltem az interneten de semmit nem találtam.

Köszönöm a válaszokat.


2018. szept. 5. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ISO mértékegység alapja a centiméter.
2018. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ISO egy szabványrendszer, kisfiam. Nálam működik a Google.
2018. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kuss, ő így keres - ahogy az agresszív kismalac mondaná. De semmi baj, én szívesen felvilágosítom, csak ne vezesd félre mindenféle guglikkal.
2018. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2*Sü ***** válasza:

Az ISO az International Organization for Standardization (magyarul: Nemzetközi Szabványügyi Szervezet) rövidítése. Milliónyi ISO szabvány van, milliónyi különböző témában. Van ISO fájl formátum (az ISO 9660-ban szabványosított optikai lemezt leíró képformátum), a fényképezésnél az érzékenységre is használják az ISO megnevezést, ami meg szintén az addig különböző érzékenység meghatározásokat leváltó, egységes, szabványos egységet jelenti. De gondolhattál az SI mértékegységrendszerre is, ami meg az ISO 80000 szabványban van definiálva.


Szóval így kategória, meg egyéb kontextus nélkül fene se tudja, mire is gondoltál.

2018. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!