Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges ilyen? Ha igen mit...

Lehetséges ilyen? Ha igen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok már két éve. Sokszor járok haza és tudom hülyén hangzik de olyab mintha ha otthon normálisan lennének érzelmeim és olyan mintha a másik városbna ahiva egyetemre járok nem nagyon lennének érzelmeim vagy ilyen tompák tudom hogy idiótan hangzik de lehet hogy ez egy fajta védekezés vagy valami ilyesmi ?

2018. szept. 5. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Igen, az. Fogamzásgátló hatása erősíthető szandál+zokni kombóval!
2018. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tök hasonlót tapasztalok én is, nekem ez a 3. évem lesz egyetemen.


Egyedül laksz? Vannak haverjaid, jársz el kocsmába ilyenek?

2018. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kolis vagyok, 3 lakótársam van ebből egy kb sosincs itthon a másik kettő meg inkább introvertált de azért néha -néha elmegyünk valahova vagy csinálunk valamit együtt de sokszor egyedül érzem magam. veled ez hogy van ?
2018. szept. 23. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az segített valamennyit, hogy találkoztam régi ismerősökkel, még ha nem is voltunk legjobb haverok. Így kicsit olyan mintha otthon lettem volna :D Mennyire vannak kapcsolataid a koliban?
2018. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koliban annyira nincsenek de városban vannak, van aki 10 percre lakik tőlem és szoktunk is találkozgatni :D
2018. szept. 24. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!