Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szóljak hozzá?

Hogyan szóljak hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves fiu vagyok. Most fejeztem a 8.-at és új iskolába kerültem. (2 éve vagyok itt kint,Bécsbe,és nem tudok még perfekt németül) Elvoltam az új iskolába meg minden. Egyszer csak meghallok egy nevet,amiből leszűrtem hogy ez a lány 101% magyar. Másnapra már leis tudtam hogy ki ő,ugyanabba a városba született mint én. (Szerbiába) És most igy kb 3 nap után,érzem hogy tetszik,de mivel egy félig antiszociális ember vagyok,nagyon nehezen komunikálok,és még azon belül is van problémám ami miatt nagyon nagyon nincs magabiztosságom??? Lehetőleg,ne olyan választ kapjak hogy úgyis fiatal vagy meg stb... Meg hogy a tanulással foglalkozzak. (mert naon jó tanuló vagyok)
2018. szept. 6. 18:59
 1/4 A kérdező kommentje:
+nem tudja hogy kivagyok,és nem tudja szerintem hogy tudok magyarúl
2018. szept. 6. 19:02
 2/4 Norbi658441 válasza:
Először is a megfelelő alkalmat kell megtalálni, ne akkor menj oda vagy szólítsd meg amikor társaságban van. Ha egyedül van akkor menj oda hozzá, szépen mutatkozz be és mondd neki hogy szimpatikusnak tünik és kérdezd meg, hogy lenne kedve-e beszélgetni egy kicsit. Kérdezd a napjáról először aztán érdeklődj utánna mióta tanul a suliba hogyan került ide bla bla bla...többi megy magától.Először nagyon nehéz odamenni de próbáld összeszedni magad, legyél határozott és legyen önbizalmad. Ne legyél nyálas először csak mint egy haver, próbálj egy kicsit viccelődni.Először nem hívnám el randira az tuti, mittom én beszélgettek 1 hétig utánna meg lehet kérdezni tőle, hogy esetleg eljönnél velem suli után meginni valamit, pl egy kávét vagy koktélt. Ha bele eggyezik nyert ügyed van.
2018. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2018. szept. 6. 19:29
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó lenne még egy pár tipp,+egy osztályba vagyunk
2018. szept. 6. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!